Cena

✓ Cena za frézovanie komínov od 20,-EUR/bm
✓ Cena práce za vložkovanie komína od 10,-EUR/bm
 Celková cena vrátane materiálu sa stanovuje podľa rozsahu prác
✓ Oslovte nás pre spracovanie presnej cenovej ponuky
✓ Navrhneme vám použitie najvhodnejšieho materiálu pre váš komín
✓ Radi vám pomôžeme a pripravíme riešenie s cenou na mieru.

Cena pre frézovanie a vložkovanie komína.

Naša spoločnosť zasiela každému zákazníkovi presnú cenu podľa vašich požiadaviek. Cenová ponuka obsahuje frézovanie komína, ceny za komínový nerezový systém a kompletné práce. Dozviete sa tak presný rozsah prác, presnú zostavu komponentov a koncovú cenu diela.

Osloviť nás môžete cez kontaktný formulár alebo telefonicky v sekcii kontakt. Obratom vám zašleme cenovú ponuku na mieru vášho komína.

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou sú povinné *

Pozor na cenu za meter

Veľmi často je používaný pojem "cena za meter". Je to však nepresná informácia, pretože systém komínovej vložky ďalej obsahuje: dvierka, napojenie dvierok, odvod kondenzátu, vrchnú kryciu dosku, komínovú čiapku, napojenie dymovodu ( niekedy aj dva ) a v prípadoch, kedy sa montujú druhé dvierka, aj špeciálny teleskop. V takýchto prípadoch sa z ceny bežného metra stane cena nebežná a je reálne navýšená o dodatočný materiál a práce. Neberte preto do úvahy základné ceny a hlavne ceny za bežný meter pri rekonštrukcii komína, pretože pri koncovej faktúre firmy, ktorá vám bude realizovať rekonštrukciu, môžete byť nemilo prekvapený.